Kas yra slapukas?

Slapukai yra standartinė svetainių funkcija, leidžianti mums laikyti nedidelį kiekį duomenų apie Jūsų apsilankymą mūsų internetiniame puslapyje. Jie yra plačiai naudojami, siekiant padėti svetainėms veikti kuo efektyviau, pavyzdžiui, atpažįstant Jus ir prisimenant informaciją, kuri leis patogiau naršyti. Slapukai taip pat padeda mums sužinoti, kurios svetainės sritys yra naudingos ir kurias reikia tobulinti. Jie neturi virusų ir nėra kitaip žalingi Jūsų kompiuteriui ar telefonui. Jūs galite bet kada peržiūrėti, kokią informaciją įrašome, ir norint, ištrinti dalį ar visus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti su jų naudojimu Jūsų įrenginyje, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos gali būti neprieinamos.

Kaip mes naudojame slapukus?

Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, amžiaus grupė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita el. parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams: apdoroti Jūsų prekių užsakymus, išrašyti finansinius dokumentus, spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu, vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus tiesioginės rinkodaros tikslais.

„Kamė“ internetinis puslapis naudoja „Google analytics“ – „Google, Inc.“ svetainių analizės produktą. Gaunamą informaciją, pvz., Jūsų IP adresą ir anoniminę informaciją apie Jūsų elgesį svetainėje, „Google“ perduoda ir saugo saugo savo serveriuose JAV.

Jeigu norite susisiekti dėl savo duomenų naudojimo, tai galite padaryti kreipdamiesi į info@kame.lt

Kaip galite juos valdyti?

Jei norite atsisakyti bet kokių slapukų naudojimo, galite tai padaryti labai lengvai. Priklausomai nuo naudojamos naršyklės, spustelėkite toliau pateiktas nuorodas:

„Google Chrome“

„Mozilla Firefox“

„Microsoft Internet Explorer“

 

Daugiau informacijos apie slapukus ir jų veikimą rasite čia:

http://www.allaboutcookies.org

Krepšelis