KAMĖ – stilingas patogumas

Savo veikloje siekiame išlaikyti svarbiausią vertybę – klientų įvertinimą ir pasitikėjimą, todėl atsakingai dirbame tam, kad rezultatai atspindėtų mūsų tikslus. Atsižvelgdami į naujausias dizaino tendencijas ir įsiklausydami į klientų poreikius, kasmet kuriame naujus vonios baldų dizaino sprendimus. Siekdami išlaikyti jūsų pasitikėjimą, savo produktų komponentams renkamės tik patikimus gamintojus – savo srities profesionalus. Nuolatos tobuliname sprendimus, puoselėdami dvi pagrindines „Kamės“ baldų savybes: minimalistinį dizainą ir patogumą.

Kuriant naujus produktus, ilgalaikis bendradarbiavimas su Skandinavijos rinkomis leido išskirti tris pagrindines „Kamės“ dizaino savybes – kokybė, funkcionalumas ir minimalizmas visuomet išlieka svarbiausi mūsų kriterijai. Dirbame ir ties tuo, kad mūsų gaminiai išliktų skoninga interjero detalė, nepriklausomai nuo laiko ar madų. Taip pat tikime, kad baldai yra skirti tarnauti vartotojui, todėl visada išbandome prekės praktiškumą. Esame rinkos lyderiai, dalyvaujame tarptautinėse parodose ir interjero mugėse tam, kad naujausius dizaino sprendimus galėtume pritaikyti savo gaminiuose.

Daugiau nei 30 metų sėkmingai dirbdami rinkoje, įsitikinome, kad mūsų, kaip baldų gamintojo, stipriausios pusės yra kokybiška produkcija ir greitas klientų aptarnavimas. Visada stengiamės įsiklausyti į vartotojo norus ir tobulinti savo gaminius. Investuojame į naujus įrenginius ir aptarnavimo sistemas, kad gamybiniai procesai vyktų kuo sklandžiau.

Investuojame į pažangias gamybos technologijas, logistikos sistemas, užtikrinančias tiek lankstumą, tiek maksimaliai greitą produkcijos pateikimą. Šios nuolatinės inovacijos leidžia plėtoti vonios baldų eksportą į kaimynines Baltijos šalis, Skandinaviją, Vokietiją, Didžiąją Britaniją, Olandiją, Belgiją, Prancūziją bei Artimuosius Rytus. Eksporto dalis įmonės pardavimuose siekia 90 % visos gaminamos produkcijos.

UAB „Kamė“ nuolatos dalyvauja didžiausioje pasaulyje santechnikos parodoje ISH Vokietijoje. Įmonė pristato savo naujausias kolekcijas ir patobulintus sprendimus.

Atvykite apžiūrėti

Didžiausią mūsų baldų ekspoziciją rasite

Konstitucijos pr. 18, Vilnius

+370 611 311 31

expocentras@kame.lt

Darbo laikas: I-V 10 – 19 val.

Krepšelis