Užsakymus pagaminame ir pristatome per 30 d. d. nuo apmokėjimo

Vonios spintelės su veidrodžiu

Veidrodinė dviejų durų spintelė, UNIVERSAL

Veidrodinė dviejų durų spintelė, UNIVERSAL kolekcija.

410 600 

60 cm
60 cm
80 cm
80 cm
100 cm
100 cm
120 cm
120 cm
Universal
Clear
410 € - 600 €

Kiekis:

Veidrodinė dviejų durų spintelė, UNIVERSAL

410 600 

60 cm
60 cm
80 cm
80 cm
100 cm
100 cm
120 cm
120 cm
Universal
Clear
410 € - 600 €

Kiekis:

CITY 120 Medžiagos Veidrodinės durelės iš dvigubo 3 mm stiklo. Šios spintelės šonai taip pat padengti veidrodžiu. Viduje naudojama tamsiai pilka plokštė, kuri suteikia prabangos jausmą ir puikiai dera su „Exclusive Amber“, „Soft“ ir „Loft“ serijomis.
Veidrodinės spintelės su šonuose įmontuotomis LED juostelėmis, kurios apšviečia baldą iš abiejų pusių, taip pat apšviečia spintelės vidų, kai atidarote dureles. Jūsų patogumui veidrodinėse spintelėse įmontuotas kištukinis lizdas ir didinantis veidrodėlis.
Aksesuarai
Prestižiniai „Grass“ lankstai su dideliu atidarymo kampu – net 125 laipsniai! Stabili konstrukcija lengvai darinėjasi dėl svertinio mechanizmo. Į spintelę integruota ir švelnaus uždarymo sistema, kurios jėgą galima reguliuoti. Plokštelė lankstui priklijuojama prie stiklo, todėl nėra montavimo žymių kitoje pusėje. Viduje yra keturių milimetrų storio stiklo lentynos su poliruotomis ilgosiomis kraštinėmis, kurių gamybai naudojamas skaidrus plokščias stiklas.
Furnitūra
Spintelės šonuose esančios LED juostelės apšviečia spintelę ir iš išorės, ir iš vidaus. Apačioje taip pat įmontuotas dugno apšvietimas, kuris sukuria „ambiet“ šviesos pojūtį jūsų vonioje. 
Elektra
universali veidrodine didele galerijos nuotrauka

Universal

UNIVERSAL veidrodinės spintelės pasižymi savo moderniu dizainu. Baldo šonuose sumontuotos LED juostelės apšviečia spintelę ir iš išorės, ir iš vidaus. Šios spintelės išskirtinumas – stikliniai šonai, kurie jums leis baldą derinti prie bet kokio interjero ir apatinės spintelės dekoro.

Prekės informacija

Techninė informacija

Spintelės plotis: 60 cm / 80 cm / 100 cm / 120 cm

Spintelės gylis: 13 cm

Spintelės aukštis: 70 cm

Priežiūra

Visos vonios baldų gamybai naudojamos medžiagos yra lengvai prižiūrimos ir valomos. Valymui nenaudokite abrazyvinių medžiagų arba valiklių su skiedikliais – jie gali pažeisti paviršių. Baldus rekomenduojama valyti drėgna mikropluošto šluoste, o sudrėkintą paviršių kruopščiai nuvalyti švariu, sausu audiniu.

Dėmesio! Baldų negalima glausti prie šildymo įrenginių.

Dėmesio! Patekus skysčiams ant baldų paviršiaus, juos būtina nedelsiant nuvalyti. Daugelis koncentruotų kosmetinių priemonių gali pažeisti baldų paviršių.

Atsiliepimai

Reviews

Dar nėra atsiliepimų.

Būkite pirmas parašyti atsiliepimą apie produktą “Veidrodinė dviejų durų spintelė, UNIVERSAL”

Jūsų el. paštas nebus viešinamas.

Turite klausimų dėl šio
komplekto?

Atvykite apžiūrėti

Didžiausią mūsų baldų ekspoziciją rasite

Konstitucijos pr. 18
Vilnius

+370 611 311 31

expocentras@kame.lt

Darbo laikas: I-V 10 - 19 val.

Krepšelis