Universal

Veidrodinė trijų durų spintelė, UNIVERSAL

Veidrodinė trijų durų spintelė, UNIVERSAL kolekcija.

560 600 

100
120
Universal
Universal
Išvalyti

Kiekis:

Veidrodinė trijų durų spintelė, UNIVERSAL

560 600 

100
120
Universal
Universal
Išvalyti

Kiekis:

CITY 120 Medžiagos Spintelės šonai yra padengti veidrodžiu, kaip ir priekyje esančios dvipusio veidrodžio durelės. Viduje naudojama prabangiai atrodanti tamsiai pilkos spalvos plokštė, kuri puikia dera su “Big”, “Soft” ir “Loft” kolekcijomis. Jūsų patogumui spintelėse įmontuotas kištukinis lizdas bei vaizdą didinantis veidrodis. Aksesuarai Spintelėje, nepaliekant jokių žymių, montuojami prestižiniai lankstai. Stabili konstrukcija lengvai darinėjasi dėl svertinio mechanizmo. Į spintelę integruota ir reguliuojama švelnaus uždarymo sistema. Viduje yra lentynos su poliruotomis ilgosiomis kraštinėmis, kurių gamybai naudojamas skaidrus plokščias stiklas. Furnitūra Spintelėje įmontuotas “Ambient” dugno apšvietimas bei veidrodiniuose šonuose sumontuotos LED juostelės Jūsų voniai suteiks dar daugiau jaukumo. Elektra
universali veidrodine didele galerijos nuotrauka

Universal

UNIVERSAL serijos veidrodinės spintelės pasižymi savo moderniu dizainu. Veidrodiniuose spintelės šonuose sumontuotos LED juostelės apšviečia ją tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Išskirtiniai UNIVERSAL kolekcijos baldai lengvai derinami prie bet kokio interjero ir tiks prie visų Kamė apatinių spintelių.

Prekės informacija

Techninė informacija

Spintelės plotis: 100 cm / 120 cm

Spintelės gylis: 13 cm

Spintelės aukštis: 70 cm

Priežiūra

„Kamė“ vonios kambario baldai yra lengvai prižiūrimi. Valymui netinkamos abrazyvinės medžiagos ar valikliai su skiedikliais – jie gali pažeisti paviršių. Nuo baldų šalinti nešvarumus rekomenduojama su drėgna mikropluošto šluoste, o sudrėkintą paviršių kruopščiai nuvalyti švariu, sausu audiniu.

Dėmesio!
– Baldų negalima glausti prie šildymo įrenginių.
– Skysčiams patekus ant paviršių, juos būtina nedelsiant nuvalyti. Daugelis koncentruotų kosmetinių priemonių gali pažeisti baldus.

Atsiliepimai

11 atsiliepimų apie Veidrodinė trijų durų spintelė, UNIVERSAL

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Turite klausimų dėl šio
komplekto?

Atvykite apžiūrėti

Didžiausią mūsų baldų ekspoziciją rasite

Konstitucijos pr. 18
Vilnius

+370 611 311 31

expocentras@kame.lt

Darbo laikas: I-V 10 - 19 val.

Krepšelis