Informuojame, kad gruodžio 23 ir 31 mūsų salonas nedirbs

Vonios spintelės su stalviršiais

Dviguba apatinė spintelė su betono spalvos stalviršiu, LOFT

Apatinė spintelė su betono spalvos dektono stalviršiu, 2 praustuvais ir 4 stalčiais, LOFT kolekcija. Maišytuvai neįskaičiuoti.

2173 2488 

120
160
Kašmyras
Kašmyras
Savanos žalia
Savanos žalia
Švelni rožinė
Švelni rožinė
Balta matinė
Balta matinė
Clear
2173 € - 2488 €

Kiekis:

Dviguba apatinė spintelė su betono spalvos stalviršiu, LOFT

2173 2488 

120
160
Kašmyras
Kašmyras
Savanos žalia
Savanos žalia
Švelni rožinė
Švelni rožinė
Balta matinė
Balta matinė
Clear
2173 € - 2488 €

Kiekis:

CITY 120 Stalviršis ir praustuvas Dektonas – tai dirbtinis granito akmuo. Ši ypatingai patvari medžiaga ne tik atspari drėgmei, įbrėžimams ir karščiui, bet ir padengta spalva, kuri niekada neišblunka. Svarbiausias dektono privalumas – itin lengva priežiūra. Keramikinis praustuvas, sudarytas iš molio ir kitų mineralinių medžiagų, yra degamas 1250 °C temperatūroje ir padengiamas juoda matine danga. Praustuvas turi priderintą iššokantį vožtuvą, suteikiantį vientisumo jausmą. Griežtoms LOFT formoms juodas stalviršis ir praustuvas suteikia dar daugiau gyvybės.
LOFT detalės gaminamos iš MDF plokštės, kuri dažoma iš abiejų pusių, o dažo sluoksnis yra labai švelnus ir malonus liesti. Dažyti paviršiai pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams, visiškai nepralaidūs drėgmei, aukštas atsparumas cheminiam poveikui. Tai 100% automatizuotas procesas, garantuojantis aplinkai ir žmogui saugų dažymą. Kame Everlast Coating“ dažymo technologija - tai trisdešimties metu gamybos praktikos rezultatas, užtikrinantis patikimiausią vonios kambario baldų paviršiaus dengimą spalvomis. Medžiagos Viduje sudėti neslystantys kilimėliai yra pagaminti iš fiziologiškai nekenksmingo plastiko, padengto itin stipria „anti-slip“ danga. Taip pat komplekte yra viršutinio stalčiaus organizavimo sistema, kuri padės palaikyti tvarką vonios kambaryje.
Aksesuarai
Naudojamos prestižinės „Grass“ švelnaus užsidarymo sistemos. Apatinis stalčius turi stiklu integruotus ypač plonus šonus. Pilnai ištraukiami stalčiai padės lengvai pasiekti daiktus net ir toliausiame kampelyje. Patogus tarpelių tarp fasadų reguliavimas. Už stalčiaus yra palikta vieta vamzdynams.
Furnitūra
Maišytuvas neįskaičiuotas.

Produktas yra padengtas specialia apsaugine danga pagal pažangią PVD technologiją,kuri suteikia atsparumą pažeidimams ir palengvina valymą. Maišytuvas turi aukščiausios kokybės keraminę kasetę, kuri užtikrina ilgą tarnavimo laiką, sklandų ir tikslų vandens srauto valdymą. Vandenį aeruojantis maišytuvo antgalis sumažina naudojamo vandens kiekį perpus. Taip pat, aeruota srovė mažina vandens taškymąsi nuo praustuvo dugno, ji yra maloni ir minkšta lietimui.
Maišytuvas
LOT-didele-galerijos-nuotrauka

Loft

Skandinaviško dizaino paprastumas ir patogumas, bei išskirtinių medžiagų kokybė. Tobulai išdirbtos LOFT serijos linijos ir sujungimai leidžia puikiai atsiskleisti prie baldo derinamiems prabangiems praustuvams ir stalviršiams. Dažyti paviršiai pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams, cheminiam poveikiui ir drėgmei. Marmuras – puikiai žinoma medžiaga interjere, vyraujanti tūkstantmečius. Taip pat prie šios serijos derinami tobulo matinio baltumo CORIAN praustuvai yra ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi.

Prekės informacija

Techninė informacija

Spintelės su stalviršiu plotis: 121 cm / 160 cm

Spintelės su stalviršiu gylis: 46.5 cm

Spintelės su stalviršiu aukštis: 58 cm

Praustuvo plotis: 36 cm

Praustuvo gylis: 36 cm

Praustuvo aukštis: 11 cm

Priežiūra

Visos vonios baldų gamybai naudojamos medžiagos yra lengvai prižiūrimos ir valomos. Valymui nenaudokite abrazyvinių medžiagų arba valiklių su skiedikliais – jie gali pažeisti paviršių. Baldus rekomenduojama valyti drėgna mikropluošto šluoste, o sudrėkintą paviršių kruopščiai nuvalyti švariu, sausu audiniu.

Dėmesio! Baldų negalima glausti prie šildymo įrenginių.

Dėmesio! Patekus skysčiams ant baldų paviršiaus, juos būtina nedelsiant nuvalyti. Daugelis koncentruotų kosmetinių priemonių gali pažeisti baldų paviršių.

Atsiliepimai

Reviews

Dar nėra atsiliepimų.

Būkite pirmas parašyti atsiliepimą apie produktą “Dviguba apatinė spintelė su betono spalvos stalviršiu, LOFT”

Jūsų el. paštas nebus viešinamas.

Turite klausimų dėl šio
komplekto?

Atvykite apžiūrėti

Didžiausią mūsų baldų ekspoziciją rasite

Konstitucijos pr. 18
Vilnius

+370 611 311 31

expocentras@kame.lt

Darbo laikas: I-V 10 - 19 val.

Krepšelis