Vonios spintelės su stalviršiais

LOFT

Apatinė spintelė su baltu stalviršiu ir praustuvu

Apatinė spintelė su 2-iem stalčiais, baltu Corian stalviršiu ir praustuvu.

1070 1495 

60
80
100
120
Šviesiai pilka
Šviesiai pilkacolor
Išvalyti
Kiekis

:

Apatinė spintelė su baltu stalviršiu ir praustuvu

1070 1495 

60
80
100
120
Šviesiai pilka
Šviesiai pilkacolor
Išvalyti
Kiekis

:

Stalviršis ir praustuvas

Akrilinis akmuo CORIAN – originali, tvirta, aukščiausios kokybės medžiaga, kuri pasižymi ilgaamžiškumu, estetika ir lengvu formavimu. CORIAN atitinka vonios higienos reikalavimus – neįgeria drėgmės ir pasižymi itin lengva priežiūra, todėl yra paprasta palaikyti kasdienę švarą. Keramikinis praustuvas turi priderintą iššokantį vožtuvą. Jis yra sudarytas iš molio ir kitų mineralinių medžiagų, degamas 1250 °C temperatūroje bei padengiamas juoda matine danga.

kame

LOFT

LOFT serija – tai išskirtinių medžiagų kokybė, skandinaviško dizaino paprastumas ir patogumas. Tobulai išdirbtos linijos ir sujungimai padeda atsiskleisti prie baldo derinamų detalių elegancijai. Dažyti paviršiai pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams, cheminiam poveikiui ir drėgmei. LOFT kolekcijos baldai Jūsų vonios kambarį apgaubs komfortu bei jaukia ramybe.

Prekės informacija

SPINTELĖS SU STALVIRŠIU PLOTIS: 61 cm / 81 cm / 101 cm / 121 cm

SPINTELĖS SU STALVIRŠIU GYLIS: 46.5 cm

SPINTELĖS SU STALVIRŠIU AUKŠTIS: 58 cm

PRAUSTUVO PLOTIS: 55 cm

PRAUSTUVO GYLIS: 36 cm

PRAUSTUVO AUKŠTIS: 12 cm

„Kamė“ vonios kambario baldai yra lengvai prižiūrimi. Valymui netinkamos abrazyvinės medžiagos ar valikliai su skiedikliais – jie gali pažeisti paviršių. Nuo baldų šalinti nešvarumus rekomenduojama su drėgna mikropluošto šluoste, o sudrėkintą paviršių kruopščiai nuvalyti švariu, sausu audiniu.

Dėmesio!
– Baldų negalima glausti prie šildymo įrenginių.
– Skysčiams patekus ant paviršių, juos būtina nedelsiant nuvalyti. Daugelis koncentruotų kosmetinių priemonių gali pažeisti baldus.

Kasdienei CORIAN akmens paviršių priežiūrai rekomenduojamas valymas šiltu muiluotu vandeniu, buitiniais amoniako pagrindo arba specialiais valikliais bei sausa šluoste. Vengiant dėmių atsiradimo, paviršius turi būti iškart švariai nuvalomas, jei ant jo pateko skysčių, nešvarumų ar kitų medžiagų. Esant „kietam“ vandeniui, naudokite tam skirtus valiklius.

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Turite klausimų dėl šio
komplekto?

Atvykite apžiūrėti

Didžiausią mūsų baldų ekspoziciją rasite

Konstitucijos pr. 18
Vilnius

+370 611 311 31

expocentras@kame.lt

Darbo laikas: I-V 10 - 19 val.

Krepšelis