KAMĖ Exclusive

„Exclusive“ vonios baldų serijos gimė iš noro sukurti kokybiškus ir ilgaamžius produktus. Šiuo metu vonios kambariams skiriama vis daugiau dėmesio ir tai daroma ne veltui – tai erdvė, kurioje mes pradedame ir pabaigiame savo dieną. Atsižvelgdami į dizainą, medžiagas ir praktiškumą, norėjome sukurti produktus, kurie laikui bėgant neprarastų savo vertės. Šių serijų dizainui pasirinktos klasikinės formos, natūralios ir prabangios medžiagos, ramus spalvų koloritas. „Kamė Exclusive“ skirta  pabrėžti prabangą jūsų namuose!

Šių serijų baldai yra paprastų ir delikačių formų, kurios sujungia ilgaamžiškumą bei prabangos jausmą. „Exclusive“ kolekcija pabrėžia natūralių medžiagų svarbą interjere. Tai dizainas, kuriuo norėsite džiaugtis dešimtmečius – leiskite baldams kalbėti patiems už save!

Naudodami natūralias medžiagas, galvojome ne tik apie dizainą, bet ir apie tai, kaip galima ilgiau išlaikyti baldo vertę, todėl pasirinkome produktus, kurie yra tvirti ir lengvai atnaujinami.

Dirbdami su geriausiomis medžiagomis ir bendradarbiaudami su ilgalaikiais partneriais, mes sukuriame produktus, kurie atitinka aukščiausios kokybės standartus.

Išsirinkite savo privačią SPA kolekciją namams – juk vonioje praleidžiame tiek nuostabių akimirkų!

Kamė Exclusive
serijos

Krepšelis