KAMĖ

„Kamė“ baldai – tai šiuolaikinio dizaino, komforto ir funkcionalumo sintezė. Skirtingos baldų serijos leis kiekvienam surasti savo trokštamą produktą – įvairios medžiagos, spalvos ir žaismingi sprendimai jaunatviškiems namams. „Mix and Match“ principu paremtos kolekcijos turi daugybę variacijų, todėl galėsite lengvai sukurti išskirtinį interjerą, kuris Jūsų vonios kambarį pavers unikaliu bei ypatingu.

Šių serijų baldai yra paprastų ir delikačių formų, kurios sujungia ilgaamžiškumą bei prabangos jausmą. „Exclusive“ kolekcija pabrėžia natūralių medžiagų svarbą interjere. Tai dizainas, kuriuo norėsite džiaugtis dešimtmečius – leiskite baldams kalbėti patiems už save!

Naudodami natūralias medžiagas, galvojome ne tik apie dizainą, bet ir apie tai, kaip galima ilgiau išlaikyti baldo vertę, todėl pasirinkome produktus, kurie yra tvirti ir lengvai atnaujinami.

Dirbdami su geriausiomis medžiagomis ir bendradarbiaudami su ilgalaikiais partneriais, mes sukuriame produktus, kurie atitinka aukščiausios kokybės standartus.

Išsirinkite savo privačią SPA kolekciją namams – juk vonioje praleidžiame tiek nuostabių akimirkų!

Šiuo metu „Kamė“ serijos baldus galite užsisakyti atvykę į mūsų saloną. Greitu laiku šis platus prekių asortimentas bus sukeltas ir į elektroninę erdvę. Išsamiau apie kolekcijas skaitykite čia:

Krepšelis