Informuojame, kad gruodžio 23 ir 31 mūsų salonas nedirbs

Vonios spintelės su stalviršiais

Apatinė spintelė su CORIAN stalviršiu ir dviem praustuvais, LOFT

Apatinė spintelė su baltu CORIAN stalviršiu ir 2 praustuvais, 4 stalčiais, LOFT kolekcija.

1800 2098 

120
160
Pilka
Pilka
Clear
1800 € - 2098 €

Kiekis:

Apatinė spintelė su CORIAN stalviršiu ir dviem praustuvais, LOFT

1800 2098 

120
160
Pilka
Pilka
Clear
1800 € - 2098 €

Kiekis:

CITY 120 Stalviršis ir praustuvas Akrilinis akmuo CORIAN - tai originali, tvirta, aukščiausios kokybės medžiaga. Ji pasižymi ilgaamžiškumu, estetika ir lengvu formavimu. Svarbios šios medžiagos savybės, reikalingos vonios kambaryje: neįgeriamumas, kuris leidžia lengvai nuvalyti bet kokias dėmes, ir aukštų higienos normų atitikimas. Keramikinis praustuvas, sudarytas iš molio ir kitų mineralinių medžiagų, degamas 1250°C temperatūroje, padengiamas juoda matine danga. Praustuvas turi priderintą iššokantį vožtuvą, kuris sukurs jūsų kriauklėje vientisumo jausmą. Juodas staviršis ir praustuvas suteikia LOFT griežtoms formoms dar daugiau gyvybės. LOFT detalės gaminamos iš MDF plokštės, kuri dažoma iš abiejų pusių, o dažo sluoksnis yra labai švelnus ir malonus liesti. Dažyti paviršiai pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams, visiškai nepralaidūs drėgmei, aukštas atsparumas cheminiam poveikui. Tai 100% automatizuotas procesas, garantuojantis aplinkai ir žmogui saugų dažymą. Kame Everlast Coating“ dažymo technologija - tai trisdešimties metų gamybos praktikos rezultatas, užtikrinantis patikimiausia vonios kambario baldų paviršiaus dengimą spalvomis. Medžiagos Viduje sudėti neslystantys kilimėliai yra pagaminti iš fiziologiškai nekenksmingo plastiko, padengto itin stipria anti-slip danga. Taip pat komplekte yra viršutinio stalčiaus organizavimo sistema, kuri padės palaikyti tvarką vonios kambaryje. Aksesuarai Naudojamos prestižinės Grass švelnaus užsidarymo sistemos. Apatinis stalčius turi stiklu integruotus ypač plonus šonus. Pilnai ištraukiami stalčiai padės lengvai pasiekti daiktus net toliausiame kampelyje. Patogus tarpelių tarp fasadų reguliavimas. Už stalčiaus yra palikta vietos vamzdynams. Furnitūra Maišytuvas neįskaičiuotas. Maišytuvas

Loft

Skandinaviško dizaino paprastumas ir patogumas, bei išskirtinių medžiagų kokybė. Tobulai išdirbtos LOFT serijos linijos ir sujungimai leidžia puikiai atsiskleisti prie baldo derinamiems prabangiems praustuvams ir stalviršiams. Dažyti paviršiai pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams, cheminiam poveikiui ir drėgmei. Marmuras – puikiai žinoma medžiaga interjere, vyraujanti tūkstantmečius. Taip pat prie šios serijos derinami tobulo matinio baltumo CORIAN praustuvai yra ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi.

Prekės informacija

Techninė informacija

Spintelės su stalviršiu plotis:  121 cm / 160 cm

Spintelės su stalviršiu gylis: 46.5 cm

Spintelės su stalviršiu aukštis: 58 cm

Praustuvo plotis: 36 cm

Praustuvo gylis: 36 cm

Praustuvo aukštis: 11 cm

Priežiūra

Visos vonios baldų gamybai naudojamos medžiagos lengvai prižiūrimos ir valomos. Joms valyti nenaudokite abrazyvinių medžiagų arba valiklių su skiedikliais – jie gali pažeisti paviršių. Baldus rekomenduojama valyti drėgna mikropluošto šluoste, sudrėkintą paviršių kruopščiai nuvalant švariu, sausu audiniu.

Dėmesio! Baldų negalima glausti prie šildymo įrenginių.

Dėmesio! Patekus skysčiams ant baldų paviršiaus, juos būtina nedelsiant nuvalyti. Daugelis koncentruotų kosmetinių priemonių gali pažeisti baldų paviršių.

Atsiliepimai

Reviews

Dar nėra atsiliepimų.

Būkite pirmas parašyti atsiliepimą apie produktą “Apatinė spintelė su CORIAN stalviršiu ir dviem praustuvais, LOFT”

Jūsų el. paštas nebus viešinamas.

Turite klausimų dėl šio
komplekto?

Atvykite apžiūrėti

Didžiausią mūsų baldų ekspoziciją rasite

Konstitucijos pr. 18
Vilnius

+370 611 311 31

expocentras@kame.lt

Darbo laikas: I-V 10 - 19 val.

Krepšelis