KAMĖ

„Kamė“ baldai – tai šiuolaikinio dizaino, komforto ir funkcionalumo sintezė. Skirtingos baldų serijos leis kiekvienam surasti savo trokštamą produktą – įvairios medžiagos, spalvos ir žaismingi sprendimai jaunatviškiems namams. „Mix and Match“ principu paremtos kolekcijos turi daugybę variacijų, todėl galėsite lengvai sukurti išskirtinį interjerą, kuris Jūsų vonios kambarį pavers unikaliu bei ypatingu.

„Kamė“ kolekciją sudaro skirtingos serijos, todėl nesunkiai atrasite produktus visiems interjerų stiliams: nuo retro iki industrinio dizaino ir klasikinių baldų. Šios serijos taip pat pasižymi spalvų ir medžiagų gausa.

Visos serijos buvo sukurtos įsiklausant į pasaulines šiuolaikinio dizaino diktuojamas tendencijas. Naujausi sprendimai bei ištobulinti modernūs vonios baldai – tai „Kamė“!

„Kamė“ kolekcijos produktų kombinacijos yra begalinės! Mūsų specialistai, nuolatos pagal interjero dizaino tendencijas atnaujindami asortimentą, atrenka populiariausius variantus, pateikdami juos mūsų internetinėje svetainėje. Tačiau siūlome neapsiriboti vien tik elektroninėje erdvėje esančiais pasiūlymais, atvykę į mūsų saloną galėsite patys išsirinkti savo individualų vonios kambarį.

Šiuo metu „Kamė“ serijos baldus galite užsisakyti atvykę į mūsų saloną. Greitu laiku šis platus prekių asortimentas bus sukeltas ir į elektroninę erdvę. Išsamiau apie kolekcijas skaitykite čia:

Krepšelis