Vonios spintelės su stalviršiais

Apatinė spintelė su stalviršiu ir praustuvu, CITY

Spintelė su 2-iem stalčiais, stalviršiu ir praustuvu, CITY kolekcija.

630 780 

60
80
100
Balta blizgi/pilkas uosis
Balta blizgi/pilkas uosis
Juodas ąžuolas
Juodas ąžuolas
Pilkas ąžuolas
Pilkas ąžuolas
Išvalyti

Kiekis:

Apatinė spintelė su stalviršiu ir praustuvu, CITY

630 780 

60
80
100
Balta blizgi/pilkas uosis
Balta blizgi/pilkas uosis
Juodas ąžuolas
Juodas ąžuolas
Pilkas ąžuolas
Pilkas ąžuolas
Išvalyti

Kiekis:

CITY 120 Stalviršis su praustuvu Stalviršis gaminamas iš kokybiškų „Egger“ medžio drožlių plokščių. Keramikinis praustuvas turi priderintą iššokantį vožtuvą. Jis sudarytas iš molio ir kitų mineralinių medžiagų, degamas 1250 °C temperatūroje bei yra padengiamas matine danga. City fasadai ir šonai gaminami iš kokybiškų „Egger“ medžio drožlių plokščių, kurių atsparumą drėgmei patikrinome ir įrodėme, atlikę tyrimus. Baltos blizgios spalvos detalės gaminamos iš dažytos MDF plokštės. Paviršiai yra visiškai nepralaidūs drėgmei, pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams bei cheminiam poveikiui. Medžiagos Viduje sudėti neslystantys kilimėliai, pagaminti iš fiziologiškai nekenksmingo plastiko, padengto itin stipria „Anti-slip“ danga. Taip pat komplekte yra viršutinio stalčiaus organizavimo medžiaga, kuri padės palaikyti tvarką vonios kambaryje. Aksesuarai Spintelėse montuojamos prestižinės „Blum“ švelnaus užsidarymo sistemos. Pilnai ištraukiami stalčiai padės lengvai pasiekti daiktus. Patogus tarpų tarp fasadų reguliavimas. Už stalčiaus yra palikta vieta vamzdynams. Furnitūra Maišytuvas į kainą neįskaičiuotas. Maišytuvas

City

Urbanistiniam stiliui duoklę atiduoda mūsų „City“ serija. Šios kolekcijos baldai yra be rankenėlių bei lygių griežtų linijų. Šlifuotas pilkas aliuminio profilis primena miesto džiunglių siluetus. Yra galimybė rinktis iš vientisų medžio ir blizgių spalvų derinių arba baltus fasadus derinti su medžio dekorų šonais.

Prekės informacija

Techninė informacija

Spintelės su praustuvu plotis: 61 cm / 81 cm / 101 cm

Spintelės su stalviršiu gylis: 46.5 cm

Spintelės su stalviršiu aukštis: 52.5 cm

Praustuvo plotis: 36 cm

Praustuvo gylis: 36 cm

Praustuvo aukštis: 11 cm

Priežiūra

„Kamė“ vonios kambario baldai yra lengvai prižiūrimi. Valymui netinkamos abrazyvinės medžiagos ar valikliai su skiedikliais – jie gali pažeisti paviršių. Nuo baldų šalinti nešvarumus rekomenduojama su drėgna mikropluošto šluoste, o sudrėkintą paviršių kruopščiai nuvalyti švariu, sausu audiniu.

Dėmesio!
– Baldų negalima glausti prie šildymo įrenginių.
– Skysčiams patekus ant paviršių, juos būtina nedelsiant nuvalyti. Daugelis koncentruotų kosmetinių priemonių gali pažeisti baldus.

Atsiliepimai

9 atsiliepimai apie Apatinė spintelė su stalviršiu ir praustuvu, CITY

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Turite klausimų dėl šio
komplekto?

Atvykite apžiūrėti

Didžiausią mūsų baldų ekspoziciją rasite

Konstitucijos pr. 18
Vilnius

+370 611 311 31

expocentras@kame.lt

Darbo laikas: I-V 10 - 19 val.

Krepšelis