Informuojame, kad gruodžio 23 ir 31 mūsų salonas nedirbs

Vonios spintelės su stalviršiais

Apatinė spintelė su marmuro stalviršiu ir praustuvu, LOFT

Spintelė su marmuro stalviršiu ir praustuvu, 2 stalčiais, LOFT kolekcija.

1046 1494 

60
80
100
120
Kakavinė
Kakavinė
Linas
Linas
Tamsiai mėlyna
Tamsiai mėlyna
Tamsiai pilka
Tamsiai pilka
Clear
1046 € - 1494 €

Kiekis:

Apatinė spintelė su marmuro stalviršiu ir praustuvu, LOFT

1046 1494 

60
80
100
120
Kakavinė
Kakavinė
Linas
Linas
Tamsiai mėlyna
Tamsiai mėlyna
Tamsiai pilka
Tamsiai pilka
Clear
1046 € - 1494 €

Kiekis:

CITY 120 Stalviršis ir praustuvas Carrara marmuras - tai baltas itališkas marmuras su pilkai mėlynomis linijomis. Tai stipri ir atspari medžiaga, nuo seno aukštinama dėl šių savybių ir savo unikalaus rašto. Keramikinis praustuvas, sudarytas iš molio ir kitų mineralinių medžiagų, degamas 1250 C temperatūroje, padengiamas balta matine danga. Praustuvas turi priderintą iššokantį vožtuvą, kuris sukurs jūsų kriauklėje vientisumo jausmą. LOFT detalės gaminamos iš MDF plokštės, kuri dažoma iš abiejų pusių, o dažo sluoksnis yra labai švelnus ir malonus liesti. Dažyti paviršiai pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams, visiškai nepralaidūs drėgmei, aukštas atsparumas cheminiam poveikui. Tai 100% automatizuotas procesas, garantuojantis aplinkai ir žmogui saugų dažymą. Kame Everlast Coating“ dažymo technologija - tai trisdešimties metu gamybos praktikos rezultatas, užtikrinantis patikimiausią vonios kambario baldų paviršiaus dengimą spalvomis. Medžiagos Viduje sudėti neslystantys kilimėliai yra pagaminti iš fiziologiškai nekenksmingo plastiko, padengto itin stipria anti-slip danga. Taip pat komplekte yra viršutinio stalčiaus organizavimo sistema, kuri padės palaikyti tvarką vonios kambaryje. Aksesuarai Naudojamos prestižinės Grass švelnaus užsidarymo sistemos. Apatinis stalčius turi stiklu integruotus ypač plonus šonus. Pilnai ištraukiami stalčiai padės lengvai pasiekti daiktus net toliausiame kampelyje. Patogus tarpelių tarp fasadų reguliavimas. Už stalčiaus yra palikta vietos vamzdynams. Furnitūra Maišytuvas neįskaičiuotas. Maišytuvas

Loft

Skandinaviško dizaino paprastumas ir patogumas, bei išskirtinių medžiagų kokybė. Tobulai išdirbtos LOFT serijos linijos ir sujungimai leidžia puikiai atsiskleisti prie baldo derinamiems prabangiems praustuvams ir stalviršiams. Dažyti paviršiai pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams, cheminiam poveikiui ir drėgmei. Marmuras – puikiai žinoma medžiaga interjere, vyraujanti tūkstantmečius. Taip pat prie šios serijos derinami tobulo matinio baltumo CORIAN praustuvai yra ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi.

Prekės informacija

Techninė informacija

Spintelės su stalviršiu plotis: 61 cm / 81 cm /101 cm / 121 cm

Spintelės su stalviršiu gylis: 46 cm

Spintelės su stalviršiu aukštis: 58 cm

Praustuvo plotis: 36 cm

Praustuvo gylis: 36 cm

Praustuvo aukštis: 11 cm

Priežiūra

Visos vonios baldų gamybai naudojamos medžiagos yra lengvai prižiūrimos ir valomos. Valymui nenaudokite abrazyvinių medžiagų arba valiklių su skiedikliais – jie gali pažeisti paviršių. Baldus rekomenduojama valyti drėgna mikropluošto šluoste, o sudrėkintą paviršių kruopščiai nuvalyti švariu, sausu audiniu.

Dėmesio! Baldų negalima glausti prie šildymo įrenginių.

Dėmesio! Patekus skysčiams ant baldų paviršiaus, juos būtina nedelsiant nuvalyti. Daugelis koncentruotų kosmetinių priemonių gali pažeisti baldų paviršių.

Atsiliepimai

Reviews

Dar nėra atsiliepimų.

Būkite pirmas parašyti atsiliepimą apie produktą “Apatinė spintelė su marmuro stalviršiu ir praustuvu, LOFT”

Jūsų el. paštas nebus viešinamas.

Turite klausimų dėl šio
komplekto?

Atvykite apžiūrėti

Didžiausią mūsų baldų ekspoziciją rasite

Konstitucijos pr. 18
Vilnius

+370 611 311 31

expocentras@kame.lt

Darbo laikas: I-V 10 - 19 val.

Krepšelis