Užsakymus pagaminame ir pristatome per 30 d. d. nuo apmokėjimo

Vonios spintelės su stalviršiu

Apatinė spintelė su juodu stalviršiu, medžio lukšto dekorai, NATURA

Spintelė su dektono stalviršiu ir praustuvu, 2 stalčiais, NATURA kolekcija. Maišytuvai neįskaičiuoti.

950 1330 

60 cm
60 cm
80 cm
80 cm
100 cm
100 cm
120 cm
120 cm
Tamsaus ąžuolo faneruotė
Clear
950 € - 1330 €

Kiekis:

Apatinė spintelė su juodu stalviršiu, medžio lukšto dekorai, NATURA

950 1330 

60 cm
60 cm
80 cm
80 cm
100 cm
100 cm
120 cm
120 cm
Tamsaus ąžuolo faneruotė
Clear
950 € - 1330 €

Kiekis:

CITY 120 Stalviršis ir praustuvas Dektonas – tai dirbtinis granito akmuo. Ši ypatingai patvari medžiaga ne tik atspari drėgmei, įbrėžimams ir karščiui, bet ir padengta spalva, kuri niekada neišblunka. Svarbiausias dektono privalumas – itin lengva priežiūra. Keramikinis praustuvas, sudarytas iš molio ir kitų mineralinių medžiagų, yra degamas 1250 °C temperatūroje ir padengiamas juoda matine danga. Praustuvas turi priderintą iššokantį vožtuvą, suteikiantį vientisumo jausmą. Juodas stalviršis ir praustuvas puikiai papildo tamsaus medžio tonus.
Ypatingą prabangos pojūtį NATURAI suteikia fasado medžiagiškumas. Tai natūralios beržo faneros detalės, beicuotos ir lakuotos akriliniu laku, atskleidžiančios šiltus medžio tonus. Apdorotos taip, kad būtų atsparesnės drėgmei ir braižymuisi. Faneruotės rievės sukuria jaukią sinergiją su gamta, kuria nuo šiol galėsite mėgautis savo vonios kambaryje.
Medžiagos
Viduje sudėti neslystantys kilimėliai yra pagaminti iš fiziologiškai nekenksmingo plastiko, padengto itin stipria „anti-slip“ danga. Taip pat komplekte yra viršutinio stalčiaus organizavimo sistema, kuri padės palaikyti tvarką vonios kambaryje.
Aksesuarai
Naudojamos prestižinės „Blum“ švelnaus užsidarymo sistemos. Patogus stalčių reguliavimas į visas puses. Pilnai ištraukiami stalčiai padės lengvai pasiekti daiktus net ir toliausiame kampelyje. Patogus tarpelių tarp fasadų reguliavimas. Už stalčiaus yra palikta vieta vamzdynams.
Furnitūra
Maišytuvas neįskaičiuotas.

Produktas yra padengtas specialia apsaugine danga pagal pažangią PVD technologiją,kuri suteikia atsparumą pažeidimams ir palengvina valymą. Maišytuvas turi aukščiausios kokybės keraminę kasetę, kuri užtikrina ilgą tarnavimo laiką, sklandų ir tikslų vandens srauto valdymą. Vandenį aeruojantis maišytuvo antgalis sumažina naudojamo vandens kiekį perpus. Taip pat, aeruota srovė mažina vandens taškymąsi nuo praustuvo dugno, ji yra maloni ir minkšta lietimui.
Maišytuvas
int1_natura_tekstura_fixed (1)

Natura

NATURA serija – tai meistriškumas. Tikro medžio faneruotės baldų fasadai ir šoninių plokščių kraštai nupjauti 45 laipsnių kampu, savo dailiomis linijomis pridedantys dar daugiau elegancijos. Kolekcijai parinkti šilti medžio tonai, kurie paryškina faneruotės rieves ir suteikia natūralumo įspūdį. Visose NATURA veidrodinėse spintelėse yra integruotas dugno apšvietimas ir dvigubo veidrodžio durelės. Į komplektus įeina ir skirtukai, kurie padeda palaikyti tvarką jūsų stalčiuose.

Prekės informacija

Techninė informacija

Spintelės su stalviršiu plotis: 61 cm / 81 cm / 101 cm / 121 cm

Spintelės su stalviršiu gylis: 46 cm

Spintelės su stalviršiu aukštis: 52 cm

Praustuvo plotis: 36 cm

Praustuvo gylis: 36

Priežiūra

Visos vonios baldų gamybai naudojamos medžiagos yra lengvai prižiūrimos ir valomos. Valymui nenaudokite abrazyvinių medžiagų arba valiklių su skiedikliais – jie gali pažeisti paviršių. Baldus rekomenduojama valyti drėgna mikropluošto šluoste, o sudrėkintą paviršių kruopščiai nuvalyti švariu, sausu audiniu.

Dėmesio! Baldų negalima glausti prie šildymo įrenginių.

Dėmesio! Patekus skysčiams ant baldų paviršiaus, juos būtina nedelsiant nuvalyti. Daugelis koncentruotų kosmetinių priemonių gali pažeisti baldų paviršių.

Atsiliepimai

Reviews

Dar nėra atsiliepimų.

Būkite pirmas parašyti atsiliepimą apie produktą “Apatinė spintelė su juodu stalviršiu, medžio lukšto dekorai, NATURA”

Jūsų el. paštas nebus viešinamas.

Turite klausimų dėl šio
komplekto?

Atvykite apžiūrėti

Didžiausią mūsų baldų ekspoziciją rasite

Konstitucijos pr. 18
Vilnius

+370 611 311 31

expocentras@kame.lt

Darbo laikas: I-V 10 - 19 val.

Krepšelis