Vonios spintelės su stalviršiais

Apatinė spintelė su HPL stalviršiu ir praustuvu, TERRA

Spintelė su 2-dviem stalčiais, HPL compact stalviršiu ir įleidžiamu Movado praustuvu, TERRA kolekcija.

725 930 

60
80
100
Blizgi balta
Blizgi balta
Išvalyti

Kiekis:

Apatinė spintelė su HPL stalviršiu ir praustuvu, TERRA

725 930 

60
80
100
Blizgi balta
Blizgi balta
Išvalyti

Kiekis:

CITY 120 Stalviršis su praustuvu HPL compact stalviršio paviršius yra atsparus vandens ar garų poveikiui, karščiui, trinčiai, braižymams. Kartu priderintas įleidžiamas keramikinis praustuvas, sudarytas iš molio ir kitų mineralinių medžiagų, yra padengiamas matine danga. Terra baltos blizgios spalvos detalės gaminamos iš dažytos MDF plokštės. Paviršiai yra visiškai nepralaidūs drėgmei, pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams bei cheminiam poveikiui. Medžiagos Viduje sudėti neslystantys kilimėliai, pagaminti iš fiziologiškai nekenksmingo plastiko, padengto itin stipria „Anti-slip“ danga. Taip pat komplekte yra viršutinio stalčiaus organizavimo medžiaga, kuri padės palaikyti tvarką vonios kambaryje. Aksesuarai Spintelėse montuojamos prestižinės „Blum“ švelnaus užsidarymo sistemos. Pilnai ištraukiami stalčiai padės lengvai pasiekti daiktus. Patogus tarpų tarp fasadų reguliavimas. Už stalčiaus yra palikta vieta vamzdynams. Furnitūra Maišytuvas į kainą neįskaičiuotas. Maišytuvas

Terra

Ši serija yra išskirtinė savo rankena, kuri yra išfrezuota spintelių fasaduose. Savo formomis Terra sukuria išskirtinai harmoningą vonios kambarį ir puikiai prisitaiko prie keramikos spindesio bei aptakumų.

Prekės informacija

Techninė informacija

Spintelės su stalviršiu plotis: 61 cm / 81 cm / 101 cm

Spintelės su stalviršiu gylis: 46.5 cm

Spintelės su stalviršiu aukštis: 51 cm

Priežiūra

„Kamė“ vonios kambario baldai yra lengvai prižiūrimi. Valymui netinkamos abrazyvinės medžiagos ar valikliai su skiedikliais – jie gali pažeisti paviršių. Nuo baldų šalinti nešvarumus rekomenduojama su drėgna mikropluošto šluoste, o sudrėkintą paviršių kruopščiai nuvalyti švariu, sausu audiniu.

Dėmesio!
– Baldų negalima glausti prie šildymo įrenginių.
– Skysčiams patekus ant paviršių, juos būtina nedelsiant nuvalyti. Daugelis koncentruotų kosmetinių priemonių gali pažeisti baldus.

Atsiliepimai

10 atsiliepimų apie Apatinė spintelė su HPL stalviršiu ir praustuvu, TERRA

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Turite klausimų dėl šio
komplekto?

Atvykite apžiūrėti

Didžiausią mūsų baldų ekspoziciją rasite

Konstitucijos pr. 18
Vilnius

+370 611 311 31

expocentras@kame.lt

Darbo laikas: I-V 10 - 19 val.

Krepšelis