Informuojame, kad gruodžio 23 ir 31 mūsų salonas nedirbs

Vonios spintelės su stalviršiais

Apatinė spintelė su betono stalviršiu ir praustuvu, NATURA COLOUR

Spintelė su betono stalviršiu ir praustuvu, 2 stalčiais, NATURA COLOUR

1207 1652 

60
80
100
120
Linas
Linas
Clear
1207 € - 1652 €

Kiekis:

Apatinė spintelė su betono stalviršiu ir praustuvu, NATURA COLOUR

1207 1652 

60
80
100
120
Linas
Linas
Clear
1207 € - 1652 €

Kiekis:

CITY 120 Stalviršis ir praustuvas Dektonas - tai dirbtinis granito akmuo, ypatingai patvari medžiaga. Paviršius atsparus drėgmei, įbrėžimams, karščiui. Spalva, kuri niekada neišblunka. Svarbiausia - itin lengva priežiūra. Keramikinis praustuvas, sudarytas iš molio ir kitų mineralinių medžiagų, degamas 1250 C temperatūroje, padengiamas juoda matine danga. Praustuvas turi prideriną iššokantį vožtuvą, kuris sukurs jūsų kriauklėje vientisumo jausmą. Juodas staviršis ir praustuvas puikiai papildo tamsaus medžio tonus. Gaminama iš MDF plokštės, kuri dažoma iš abiejų pusių, o dažo sluoksnis yra labai švelnus ir malonus liesti. Dažyti paviršiai pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams, visiškai nepralaidūs drėgmei, aukštas atsparumas cheminiam poveikui. Tai 100% automatizuotas procesas, garantuojantis aplinkai ir žmogui saugų dažymą. Kame Everlast Coating“ dažymo technologija - tai trisdešimties metų gamybos praktikos rezultatas, užtikrinantis patikimiausią vonios kambario baldų paviršiaus dengimą spalvomis. Medžiagos Viduje sudėti neslystantys kilimėliai yra pagaminti iš fiziologiškai nekenksmingo plastiko, padengtu itin stipria anti-slip danga. Taip pat komplekte yra viršutinio stalčiaus organizavimo sistema, kuri padės palaikyti tvarką vonios kambaryje. Aksesuarai Naudojamos prestižinės Blum švelnaus užsidarymo sistemos. Patogus stalčių reguliavimas į visas puses. Pilnai ištraukiami stalčiai padės lengvai pasiekti daiktus net toliausiame kampelyje. Patogus tarpelių tarp fasadų reguliavimas. Už stalčiaus yra palikta vietos vamzdynams. Furnitūra Maišytuvas neįskaičiuotas. Maišytuvas

Natura

NATURA serija – tai meistriškumas. Baldų fasadai ir šoninių plokščių kraštai nupjauti 45 laipsnių kampu, pridedančiu elegancijos dailioms linijoms. Dažyti paviršiai pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams, cheminiam poveikiui ir drėgmei. Visose NATURA veidrodinėse spintelėse yra integruotas dugno apšvietimas, dvigubo veidrodžio durelės. Į komplektus taip pat įeina skirtukai, kurie padeda lengviau palaikyti tvarką jūsų stalčiuose.

Prekės informacija

Techninė informacija

Spintelės su praustuvu plotis: 61 cm / 81 cm / 101 cm / 121 cm

Spintelės su praustuvu gylis: 46.5 cm

Spintelės su praustuvu aukštis: 52 cm

Praustuvo diametras: 35.5 cm

Praustuvo aukštis: 12 cm

Priežiūra

Visos vonios baldų gamybai naudojamos medžiagos lengvai prižiūrimos ir valomos. Joms valyti nenaudokite abrazyvinių medžiagų arba valiklių su skiedikliais – jie gali pažeisti paviršių. Baldus rekomenduojama valyti drėgna mikropluošto šluoste, sudrėkintą paviršių kruopščiai nuvalant švariu, sausu audiniu.

Dėmesio! Baldų negalima glausti prie šildymo įrenginių.

Dėmesio! Patekus skysčiams ant baldų paviršiaus, juos būtina nedelsiant nuvalyti. Daugelis koncentruotų kosmetinių priemonių gali pažeisti baldų paviršių.

Atsiliepimai

Reviews

Dar nėra atsiliepimų.

Būkite pirmas parašyti atsiliepimą apie produktą “Apatinė spintelė su betono stalviršiu ir praustuvu, NATURA COLOUR”

Jūsų el. paštas nebus viešinamas.

Turite klausimų dėl šio
komplekto?

Atvykite apžiūrėti

Didžiausią mūsų baldų ekspoziciją rasite

Konstitucijos pr. 18
Vilnius

+370 611 311 31

expocentras@kame.lt

Darbo laikas: I-V 10 - 19 val.

Krepšelis